Повече от 31 млн. лв. изплатени в игрите на „Евробет за осем месеца!
Повече от 31 млн. лв. изплатени в игрите на „Евробет за осем месеца! / netinfo

От началото на 2010 г. до момента в игрите на „Евробет" - „Еврошанс" и „Лото Джакпот" са спечелени и изплатени 31 391 935 лв.

В игрите на „Евробет" печалбите са фиксирани и не зависят от постъпленията, нито от това колко души едновременно печелят. При познаване на числата, отбелязани в талона, всеки получава сумата, за която е играл. Тази основна характеристика се оценява високо от играчите, а доказателство за това е статистиката, която показва, че всяка числова комбинация си има своите фенове.

Предлаганите от компанията продукти са модерни, новаторски и разнородни по своята същност, което е предпоставка за широк спектър от почитатели.

За осем месеца са спечелени 1094 големи печалби от игрите „Еврошанс" и „Лото Джакпот".

През изминалата седмица щастливец от Провадия изпробва късмета си с игра на 6 числа и спечели 16 020 лв., като позна 6 от 6 в играта „Еврошанс". Играчът отбелязал числата - 12, 13, 19, 21, 26, 36 и пуснал талона си за 5 поредни тегления. В пункта на ул. „Св. св. Кирил и Методий" № 22 в Провадия разказват, че след като спечелил, късметлията веднага заминал на почивка.