Лудогорец започна ударно своята кампания в Лига Европа за сезон 2019/2020 с разгромна победа с 5:1 срещу ЦСКА (Москва) на своя „Лудогорец Арена” в Разград, пише Gong.

Тимът записа една от най-впечатляващите си европейски победи, стартирайки кампанията си в група Н с удивителен разгром. Губейки на почивката с 0:1, момчетата на Станислав Генчев изнесоха продукция от най-високо качество, за да постигнат своя най-изразителен успех в групова фаза от евротурнирите.

Лудогорец победи Етър с 2:0 (ВИДЕО)

Клаудиу Кешеру записа първи хеттрик в Европа с екипа на „орлите”, като го постигна само в рамките на 21 минути. Всъщност първите 360 секунди от втората част се оказаха решаващи, защото тогава в зашеметяващо темпо родният шампион реализира три попадения, които абсолютно извадиха от релси московските „армейци”.

По този начин Лудогорец оглави класирането с 3 точки, докато в другия мач от групата Еспаньол и Ференцварош направиха 1:1.