"Белите" елиминираха "сините", които играха с черни екипи на ст. "Славия" в Овча Купел / БТА
Славия победи Левски в зрелищен мач с 2:1 в двубой от 1/4-финалите в турнира за Купата на България. В 77-ата минута Макрилос откри резултата за Славия. В 86-ата минута резервата на Левски Марин Петков възстанови равенството с брилянтен удар, но "белите" спечелиха битката с отличен удар на Калоян Кръстев в 89-ата минута, съобщи Gong.bg.

Двата отбора ще се срещнат на "Герена" през уикенда в мач от efbet Лига.

ЦСКА 1948 отпадна от Купата на България след 0:1 вкъщи срещу Арда
БТА

В игран на ст. „Васил Левски“ 1/4-финален мач гостуващият Арда Кърджали елиминира ЦСКА 1948 с 1:0, голът отбеляза в 55-та мин. Бившият „армеец“ Спас Делев.

Вчера Лудогорец надви 2:1 над носителя на купата Локомотив Пловдив в продълженията, утре е последният 1/4-финал между ЦСКА-София и Ботев Враца.