Шофьор без книжка катастрофира
Шофьор без книжка катастрофира / netinfo

Две нови катастрофи са станали във Враца през изминалото денонощие, съобщават от полицията. Снощи около 22:00 часа лек автомобил „Шевролет" управляван от 21-годишен водач отнема предимството на „Опел Вектра", при което двете коли се блъскат. Пострадал е шеофьорът на Шевролета, който е настанен във врачанската болница със съмнение за комоцио. Пробата за алкохол и на двамата водачи са отрицателни.

Малко по-рано същата вечер в ж.к. „Дъбника" друг автомобил „Шевролет", отново с 21-годишен водач, който обаче бил неправоспособен, е блъснал паркирана кола.