Велбъжд падна на Орчо Войвода, готви се за Долна Диканя
Велбъжд падна на Орчо Войвода, готви се за Долна Диканя / Влади Владимиров

Нова загуба като гости допуснаха футболистите на "Велбъжд". В отложен мач от Югозападната "В" група, кюстендилци отстъпиха на "Оборище" в Панагюрище с 2:1. И трите гола паднаха през второто полувреме, като през първата част гол на "Велбъжд" бе отменен, заради засада. Домакините излязоха напред в резултата в 55- та минута с гол на Василев, но Атанас Пенков изравни две минути по- късно. Чилингиров бе точен в 76- та мин. за крайното 2:1.

Амбицията на треньори и футболисти е "Велбъжд" да се "отпуши" в домакинството срещу "Витоша"- Долна Диканя. Срещата е в неделя, от 17, 00 ч. на стадион "Странджата".

В неделя играят и юношите старша възраст на клуба, които гостуват на "Славия". Двамата треньори са се разбрали за тримата играчи до 23 години от мъжкия тим, които ще помагат на юношите. Това са Жорж Георгиев, Николай Наков и Цветелин Якимов.