/ ПФК "Черно море"
Отборът на "Черно море" отпадна от турнира за ветерани във финалната среща за определяне на първенеца на зона Варна. Ексфутболистите на Морето отстъпиха на Лудогорец след изпълнения на дузпи на градския стадион в Шумен.

"Морето" стартира подготовка за "ЦСКА - София" без капитана

В редовното време срещата завърши при резултат 1:1, като и двата гола паднаха през първата част. Разградчани поведоха в резултата в 20-ата минута, а Влади Гочев изравни в 38-ата.

През втората част варненци имаха няколко добри ситуации пред вратата на Лудогорец, като най-чистата бе на Милен Христов, който останал сам срещу вратаря не успя да реализира.

"Черно море" завърши пети редовния сезон

При дузпите Черно море не успя да отбележи на три пъти от бялата точка, като пропуски направиха Тодор Каменов, Влади Гочев и Станислав Стоянов.

Съставът на "Черно море": Галин Милков, Димитър Илиев, Веско Бранимиров, Пламен Панайотов, Калоян Филатов, Станислав Стоянов, Влади Гочев, Милен Христов, Тодор Каменов, Денислав Андреев, Николай Филипов (Емил Бояджиев, Петър Костадинов).