Отново бомба в пощата?
Отново бомба в пощата? / DarikNews.bg, Невена Божкилова

Сигнал за бомба отнова затвори пощата в Стара Загора, заявиха пред Дарик служители. В момента всички са извън сградата, а полицаи ориентират хората да преминат на отсрещния тротоар.

"Полицаите дойдоха, изведоха ни навън, нямаме информация кога отново ще можем да влезем в сградата", коментираха служители.

От пресцентъра на полицията заявиха, че няма сигнал за поставено взривно устройство в сградата.

На 28 октомври в 12.30 ч в оперативната дежурна част на РУ "Полиция" беше получено съобщение от служител на мобилен оператор, че в периода от 11.43 до 12.05 ч техен оператор е получил три анонимни обаждания от мъжки глас.

Мъжът заявил, че в обслужващ център на оператора в сградата на централна поща - Стара Загора е поставено взривно устройство. При извършената проверка на място, взривно устройство не е открито.