Без ток из цялата Добричка област
Без ток из цялата Добричка област / Дарик Добрич

Без ток от 8.00 до 17.00 ч., поради профилактика на съоръжения за доставка и разпределение на електроенергия, ще останат селата Пряспа, Дропла, Кремена, Змеево, както и помпена станция Дропла. Временни смущения в електрозахранването са възможни в района на Стражица, Бобовец, кариера в Ляхово, Храброво, Карвуна, Сенокос, Дъбрава, поделение на ВМС в Сенокос, ИПС, Малина, Методиево.

В периода 10 - 21 май от 8.00 до 17.00 ч., ще бъде прекъснато електрозахранването в част от село Жегларци, част от Орляк, в Зърнево, ВТП „Сондаж", ТП „Хан Тервел" - Зърнево, ТП „Птицеферма" в община Тервел. Временни смущения в електрозахранването са възможни в района на Кочмар, Подслон и Гешаново.

В периода 17 - 21 май от 8.30 ч. до 17.00 ч., планови ремонти ще оставят без ток селата Ведрина, Бдинци, Вратарите и Владимирово в община Добричка.

До 28 май между 8.00 и 17.00 ч. няма да имат ток и в част от вилна зона „Сборно място" Балчик.