Цеци доиграва втория си мач на Уимбълдън
Цеци доиграва втория си мач на Уимбълдън / netinfo

Българската тенис ракета Цветана Пиронкова и полякинята Агниешка Радванска ще доиграват мача си днес при резултат 0:1 в сетовете и 5:5 гейма във втория сет.

Мачът бе прекратен, заради края на деня на “Уимбълдън”. Българката загуби първия сет от мача. Двете тенисистки взимаха своите сервиз-геймове до 3:3, когато си размениха по един пробив на нула.

До 5:5 двете продължиха да взимат подаванията си, но Радванска “проби” Цвети Пиронкова при 5:6 и поведе с 1:0.

Във втория сет Цвети Пиронкова поведе набързо с 3:0, но не успя да задържи преднината си и полякинята изравни до 4:4.

След това пловдивчанката “проби” Радванска, но не успя да спечели сет-бол на няколко пъти и накрая полякинята изравни резултата 5:5.