Българин носи победа на лидера в гръцката втора дивизия
Българин носи победа на лидера в гръцката втора дивизия / netinfo

Българският нападател Владимир Гаджев вкара първия си шампионатен гол в Гърция. Попадението на 19-годишния бивш юноша на Левски се оказа единствено за победата на лидера в гръцката втора дивизия Левадиакос над Ники Волос.

Гаджев, който е собственост на Панатинайкос, влезе като смяна след почивката и се разписа в 51-ата минута.Левадиакос е на 1-а позиция с 5 победи и 1 равенство, а другият българин в тима- Иван Русев, не играе заради разтежение на бедрото. Калитеа с Борислав Георгиев-Бобъра и Марин Петров би 2:0 Трасивулос Филис и излезе на 2-а позиция с 11 точки.

Звездата Василис Цартас отзнаменува дебюта си за Етникос (Пирея) с два гола. Той вкара за победата с 3:1 над Месиниакос като гост, а другото попадение заби бившият футболист на Барселона- Джовани. За Етникос игра българският нападател Костадин Башов.