/ СК Спартак Враца
Състезатели от СК „Спартак- Враца’’ при ОД на МВР - Враца взеха участие в Републиканско първенство по бокс за служители на МВР. Първенството организирано от Спортна Асоциация - МВР се проведе от 28 ноември до 30 ноември в спортен център „Пулев“ в столицата. Врачанския клуб участва с трима боксьори, като двама от тях стигнаха до призовата троика.

Врачански полицаи заминават на световно първенство по стрелба в Китай

На полуфинала в категорията с най-много участници - до 91 кг., Владислав Нинов се бори с Ангел Сотиров от сектор „Охрана“ Бургас и се класира на трето място. В категория до 71 кг. Кирил Тошев стигна до финал, където загуби по точки срещата и стана втори.

Награждаването
СК Спартак Враца

В първенството взеха участие тридесет състезатели, а медалите и грамотите бяха връчени от братятата Курат и Тервел Пулеви.