Треньорът на Баските: Наша грешка ни лиши от победата
Треньорът на Баските: Наша грешка ни лиши от победата / netinfo

„Наша неволна грешка ни ли ши от победата при гостуването в София срещу Славия. Това стана в края на третия гейм, който бяхме решили, че печелим, а с това и победата”, коментира за Дарик треньора на ВК „Черно море” БАСК Юли Тупанков.

Припомняме, че „Черно море” БАСК инкасира първа загуба във Сами-М Висша лига, след като отстъпи в драматичен мач срещу Славия с 2-3 при гостуването си в София. Варненци взеха първите 2 гейма с  25-19  и 25-18, но допуснаха изравняване след 24-26 и 13-25. В тайбрека столичани се наложиха с 15-8.

След загубата варненци са на второ място във временното класиране с актив от 16 точки. Първи е тимът на Славия" със 17.

В следващия кръг "Баските" приемат "Локомотив" 1926 на 11 декември от 18:00 часа в зала "Христо Борисов".