Никси награден с две купи във  Варна
Никси награден с две купи във Варна / netinfo

Николай Сурков-Никси стана притежател на купата ,носеща името  на Йордан Йорданов. Състезанието се проведе във Варна . Oсвен турнир "Йордан Йорданов", то бе и Първи кръг от  Републиканския шампионат по водомоторен спорт. На състезанието гостуваха  представители на  Русия, които  връчиха  своя приз за най-атрактивен състезател. Тази купа също отиде при Никси. Той зае и първо място в своя клас 0-500 куб.см.

Отборът на Кърджали се класира втори на турнира. Със 16 точки пред него излезе  тимът на Русе.

Нашите момчета обаче индивидуално се класираха ето така :
Георги Калфов е първи в клас 0-250 куб.см.и седми в SC-550 куб.см. Иво Габровски е на второ място в клас 0-350куб.см.  Мирослав Минчев зае пета позиция в клас SC-550куб.см, a младата надежда на  отбора ни  Ангел Руменов , завоюва също 5 място в клас SA-250куб.см.