КК Дарис
КК Дарис / netinfo
Златен медал и 2 сребърни отличия спечелиха каратеките на кюстендилския КК “Дарис” от 8- то СП по шотокан карете- WSF, което се проведе във Варна.

Вилхем Вилхемов се класира на 1 място на ката индивидуално при 12/ 13- годишните. Юлиян Захариев е на 2- ро място, като след 4 изиграни кръга и двамата достигнаха до финала.
Доротея Настева се класира на 2 място, след 3 изиграни кръга в дисциплината кумите, при 16/ 17- г.- 53кг.
И две 5 места за КК “Дарис”, на Александър Стефанов и Вилхем Вилхемов в дисциплината кумите. Добро представяне при мъжете на кумите на Цветан Бързашки.

КК Дарис

”Доволен съм като цяло от състезателите, срещите им бяха добри контроли преди предстоящото Балканско Първенство по Олимпийско Карате за деца в Истанбул-Турция- 19/ 21.05.2017 г., сподели треньорът Борислав Иванов.