/ БГНЕС
Отборът на Лудогорец приключи 2019-та година с равенство срещу Славия. В последен мач от efbet Лига, шампионите взеха само точка при гостуването си в София и ще зимуват на върха в класирането с пет точки преднина пред Левски, който по-рано днес също записа хикс при визитата си на Локомотив Пловдив, съобщи Gong.bg

Шампионите имаха преднина от един гол до 94-ата минута на срещата на стадион „Славия”, но домакините се добраха до точката в сетния миг след точен изстрел с глава на Димитър Велковски. Попадението за Лудогорец бе дело на Мавис Чибота през първото полувреме.

Бомба от Чехия: Павел Върба е новият треньор на Лудогорец

Така Славия успя да открадне точки от Лудогорец за втори пореден път, след като в първия мач между двата тима през сезона, стигна до 0:0