Вълканов изгонен в дебюта му за Каунас
Вълканов изгонен в дебюта му за Каунас / netinfo
Бившият национал Янко Вълканов игра от половин час при дебюта си за литовския Каунас. Ексфутболиста на ЦСКА, Марек и Славия получи червен картон в 27-та минута в мача от първия квалификационен кръг от Шампионската лига срещу Зета Голубовци. Мачът е в столицата на Черна гора – Подгорица, а домакините водят на полувремето с 2:0.

Янко Вълканов подсили Каунас в началото на този сезон, като преди това носеше екипа на белоруския МТЗ Рипо. Двата тима са собственост на литовския бизнесмен Владимир Романов, който също е начело и на шотландския Хартс.

Победителят от двойката Зета – Каунас ще се изправи срещу шотландския гранд Рейнджърс във втория кръг на квалификациите в най-комерсиалния футболен турнир.