Изчезналата варненска ученичка най-вероятно е в Карлово
Изчезналата варненска ученичка най-вероятно е в Карлово / netinfo

16-годишната Поля от Хуманитарната гимназия във Варна, която се издирва от полицията, най-вероятно се намира в Карлово. Това става ясно от страницата, създадена във Facebook заради изчезването на момичето. Според информацията Поля е тръгнала към старопланинския град с приятелката си Даниела. Предполага се, че двете са пътували с влак. За да замажат ситуацията, по-късно момичетата са се разделили.

Поля е в неизвестност от понеделник сутринта, когато около 7.00 ч. е излязла от дома си, за да отиде на училище. Преди това е имала среща със своя приятелка, на която не се появила.

Майката на момичето е подала във вторник в полицията сигнал за изчезването на дъщеря си. Към момента е известно, че Поля е избягала от вкъщи, което се е случвало и друг път, твърдят нейни познати.