Актрисата НинаДобрев отново влезе в ролята на модна икона. Този път красавицата озари червения килим на парти в Музея за американско изкуство "Уитни" в Ню Йорк.
Звездата от „Дневницитенавампира“ блестящо комбинира топ и пола с флорални мотиви от колекцията на Versace за сезон есен/зима 2017. Визията на родената в България актриса допълваха обувки в синьо и червено на КристианЛубутен.
НинаДобрев сподели въодушевлението си от музея „Уитни“ в Instagram, като допълни, че няма търпение да се върне там, но с майкасиМихаела, която е „невероятен художник“.
Родената като Николина КонстантиноваДобрева актриса започва кариерата си като модел и участва в редица реклами. Световноизвестна става с ролята на Елена в хитовия сериал "Дневниците на вампира".
След напускането на поредицата Нина търси повече предизвикателства във филмовата си кариера. Тя взе участие в „Трите хикса: Отново в играта" и римейка на култовата лента от 90-те години „Линия на смъртта“. Неуморната Нина вече работи и по няколко нови проекта - Lucky Day, Dog Days, Departures.