Меглена Кунева отново на визита във Варна
Меглена Кунева отново на визита във Варна / Sofia Photo Agency, архив

Меглена Кунева за трети път ще посети Варна след официалното обявяване на кандидатурата й за президент.

По покана на Търговската камара в града Кунева и кандидатът за вицепрезидент Любомир Христов ще обсъдят икономическото и финансово състояние на бизнеса в Североизточна България. Те ще се срещнат с представители на Търговско-индустриалната, Строителната, Занаятчийската и Туристическата камара.

От 13.15 часа в офиса на Лекарския съюз в Стоматологичната поликлиника на бул. „Съборна” № 24 ще се състои дискусия на кандидат-президентската двойка с ръководството на Регионалния лекарски съюз и със здравни работници.

Меглена Кунева ще се срещне и с представители на Асоциация „Да съхраним жената”.

След 16.30 часа гражданските кандидати лично ще се включат в събирането на подписи в своя подкрепа. Специалните шатри на кампанията ще бъдат разположени на три места в центъра на града: в градинката пред Катедралата, пред Драматичния театър и срещу Фестивалния комплекс.

Меглена Кунева и Любомир Христов ще пристигнат във Варна след двудневна обиколка по Южното Черноморие, а в четвъртък ще бъдат в Добрич и областта.