Велбъжд би лидера при младшата възраст Миньор- Перник
Велбъжд би лидера при младшата възраст Миньор- Перник / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Победа и равен мач за футболистите на „Велбъжд", водени от треньора Борис Христов. Децата и юношите младша възраст имаха за съперник връстниците си от „Миньор"- Перник. Двубоите се играха на стадиона в село Коняво.
Децата на „Велбъжд" и „Миньор" Пк завършиха 1:1. Домакините вкараха ранен гол, още в 5- та минута на мача. Точен бе Даниел Христов. Гостите обаче търсиха изравнителния гол и заслужено спечелиха точка, след като Алекс Федоров отбеляза две минути преди края, в 68 мин.
Кюстендилци обаче постигнаха важна победа при юношите младша възраст, като спечелиха срещу лидера в регионалната група „Миньор"- Перник с 1:0. Владислав Тасков отбеляза гола за победата на „Велбъжд" още в 8- та минута, като бурно изрази радостта си, пробягвайки през целия терен, за да скочи в прегръдките на треньора Христов.