Милан продължи договора на Даниеле Бонера
Милан продължи договора на Даниеле Бонера / netinfo
Милан продължи договора на Даниеле Бонера като така футболистът ще остане в отбора до 2013 година. Италианският бранител очакваше това да се случи през целия изминал сезон.

Предишният контракт на Бонера трябваше да изтече през 2010 година, като се спекулираше в Италия, че защитникът ще напусне „росонерите”. В крайна сметка обаче, италианският национал обвърза бъдещето си с Милан в следващите 4 години.

„От ръководството на Милан потвърждаваме, че Даниеле Бонера продължи договора си с клуба до 30 юни 2013 година”, се казва в официално съобщение публикувано на страницата на „росонерите”.

Бонера не изкара най-добрия сезон, но изглежда, че все пак е спечелил доверието на шефовете на тима и новия наставник Леонардо.