Натали Портман се готви за снимките на „Тор: Любов и гръм”, в който ще играе главна роля
/
Gulliver/Getty Images
Натали Портман защити филмите на Марвел, след като Мартин Скорсезе и Франсис Форд Копола ги разкритикуваха
Актрисата Натали Портман защити филмите на Марвел, след като режисьорите Мартин Скорсезе и Франсис Форд Копола ги разкритикуваха, съобщава РИА Новости.
„Мисля, че всички филми имат право на съществуване. Може да се твори с различни похвати”, казва Натали Портман в интервю.
Наскоро Мартин Скорсезесравни филмите на Марвел с увеселителни паркове и каза, че не трябва да ги наричат кино. Франсис Форд Копола подкрепи мнението на своя колега.
"Мисля, че проектите от вселената на Марвел са толкова популярни, защото наистина развличат хората. Повечето зрители имат нужда точно от това – да се откъснат от работата и трудностите в живота”, каза Натали Портман.
Актрисата се готви за снимките на „Тор: Любов и гръм”, в който ще играе главна роля.