Отборът на „ММ Севлиево“ оглави класирането в предварителна група V на 26-я традиционен турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово след първото завъртане. Селекцията на Михо Боев се възползва от грешната стъпка на „Шести участък“ (3:3 срещу 11-то) и след успех с 4:1 над „ВиК“ излезе начело.

Изненади в третия ден от турнира по минифутбол

Севлиевският тим обаче не стигна лесно до победата. След чудесни изяви на вратаря Красимир Марков и попадение на Делян Недялков в последните секунди на първата част, на почивката „ВиК“ изненадващо се оттегли с аванс – 1:0. През второто полувреме отборът на „ММ Севлиево“ намери верния ритъм. Цветомир Додуров изравни в 26-а минута, а Добрин Петров в 32-та изведе тима от съседния град напред в резултата. В минутите до края Додуров и Петров записаха по още едно попадение за крайното 4:1.