Роналдо с два гола за Милан
Роналдо с два гола за Милан / netinfo
Бразилецът Роналдо отбеляза първите два гола за домакинската победа на Милан над Каляри с 3:1 в среща от 33-тия кръг на италианското калчо.

Феномена откри резултата на „Сан Сиро” в 14-тата минута. Бразилския голмайстор отново бе точен в 69-тата минута за 2:0. Пет минути по-късно Каха Каладзе направи нарушение в наказателното поле на Милан и Суазо намали преднината на „росонерите”, реализирайки отсъдената дузпа. В 80-тата минута Андреа Пирло направи резултата 3:1. Грузинецът Каладзе бе изгонен четири минути преди края на двубоя, след като получи втори жълт картон.

Милан се доближи на точка от третия в класирането отбор на Лацио. Каляри се намира на 13-та позиция и е с 5 точки над зоната на изпадащите.