В снимки
-
7/17. Любимите ТВ актриси на България (СНИМКИ)
Диана Димитрова е номинирана за ролята на д-р Зорница Огнянова в „Откраднат живот“
Диана е художник, писателка и актриса. Самата тя обаче не се възприема като литературен творец, а просто е създала “детските книги, които някой трябваше да ги напише”. “Мечтата ми беше да ме приемат в Художествената академия и направих всичко възможно, за да стане, но по-късно осъзнах, че искам да се занимавам с нещо различно, защото рисуването е много интровертно занимание, за разлика от актьорството. Така се озовах в НАТФИЗ.”, разкрива Диана Димитрова. Чаровната дама, която има зад гърба си поредица спектакли и участие в български и международни продукции, се преобрази в д-р Огнянова в „Откраднат живот“ – уролог, който работи от години в болницата, но едва сега се оказва в полезрението на зрителите.
Всеки желаещ може да подкрепи фаворита си като даде своя глас до 18.00 ч. на 15 март 2018 г. Победителите в първите Награди "NOVA подкрепя българските филми" 2018 ще бъдат обявени на специално събитие след края на гласуването.
Представяме ви номинираните дами в категория „ТВ Сериали“. Коя е вашата Любима актриса, можете да я подкрепите като гласувате за нея тук