/ ПФК "Черно море"

Халфът на Черно море Патрик Андраде е под въпрос за домакинството на "Витоша"-Бистрица от седмия кръг на Първа професионална лига. Авторът на първия гол в мача с "Локомотив"-Пловдив получи порезна рана в областта на коляното, след като бе ударен от футболист на “смърфовете” и бе изнесен на носилка.

"Черно море" взе победата на "Лаута"

Още на почивката клубният доктор Стефан Петров затвори с 4 шева ранатa, причинена му от Стивън Езе в 37-ата минута на двубоя в Пловдив.

Добрата новина за треньора Илиан Илиев е завръщането на десния краен бранител Стефан Станчев, който от днес започна пълноценни тренировки. Станчев лекуваше контузия от мача с Левски, но вече е възстановен и се готви на пълни обороти.

"Морето" отново преотстъпи Йосков

Срещата между Черно море и Витоша Бистрица е петък, 31 август, от 21:00 часа на стадион “Тича” във Варна.