Сливен
Сливен / Дарик Сливен
Любен Каменов от АСК Каменов Рали с Мицубиши ЕВО 8  с време 02:33. 30 бе най - бърз на тренировките на Българка 2018. След него се наредиха пилотите Стефан Стоев от АСК Ара Моторспорт с време  02:34. 22 и Юлиян Телийски пилот на  АСК Дунев Рейсинг с време 02:34. 38.

Следват Христо Манолов от АМСК –02:34. 48, Илия Царски АСК Автоцар Рали- 02:35. 29, Васко Въжаров АСК Джордан Рейс - 02:43. 27. Десетката допълват Ивелин Йотков Грийн фокс моторс - 02:45. 94,Петко Манолов Проспийд 02:47. 99, Александър Бурдинов АСК Хоби кар - 02:48. 37 и  Георги Василев АСК Дианел Рейсинг 02:49. 81.

Стартът на състезанието е в 10.30 часа на 10 юни, неделя.

От преминалите технически преглед 56 автомобила, финишираха 55. Технически проблем възникна в автомобила на Стефан Георгиев (ЕФКО Рейсинг Тим, Форд Ескорт) при придвижването от  площад Хаджи Димитър до старта на Чешмата в местността Абланово .

На старта в неделния ден първи ще стартира състезателят записал най-слабо време в тренировките, а последен - спечелилият тренировките. Скоростните етапи се затварят 1 час преди първия състезателен автомобил.

Награждаването на победителите (местността Абланово, на чешмата) е предвидено по програма в 14 часа.

За сигурността по цялото трасе ще се грижат полицаи,  50 маршали, 1 реаномобил, пожарна и автомобил на пътна помощ.