В 15:00 часа на 9 септември 2015 г. кандидатът за кмет на Плевен и областен лидер на ПП АБВ Цветан Антов внесе в Общинската избирателна комисия документите за регистрация на партията за предстоящите местни избори на 25 октомври 2015 г.
Листата на АБВ ще е пълна и ще се състои от 41 човека. "Смятам, че листата е доста силна, балансирана по отношение на възраст, пол и от професионална гледна точка", каза Антов и сподели желаянието си за влизане на повече кандидати в местния парламент.
"Ние сме настроени за позитивна кампания, но ако започне да се играе срещу нас не по правилата, съответно ние ще трябва да отговорим", каза Цветан Антов.
Той коментира, че идеята е да се обсъждат политики, а не да се разиграват задкулисни игри, и в този смисъл очаква от опонентите си подобно поведение.
Заедно с Цветан Антов бяха общинският съветник Иван Дачев и Ваньо Вълков - председател на Младежката организация на АБВ в Плевен.