Контузен „Велбъжд загуби в Симитли
Контузен „Велбъжд загуби в Симитли / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил, архив

Загуба с 2:0 регистрира кюстендилският „Велбъжд" при втората си контролна среща, като гост на „Септември" в Симитли. И двата гола паднаха през второто полувреме, когато състава на гостите бе съставен основно от юноши. Много кадрови проблеми имаше да решава за този мач старши треньорът Юлиян Кръстев.
Капитанът Мирослав Петров е с пневмония, Жорж Георгиев е контузен и не беше в групата за мача. Още в 5- та минута бе принудително заменен Атанас Пенков. През първото полувреме контузени напуснаха терена- Идрис Ба и Йордан Йовчев.
„Получи се хубава проверка. Доволен съм от повечето момчета", коментира Кръстев. Следващата проверка на мъжкия тим е в четвъртък, когато посрещат на терена в Копиловци „Миньор"- Перник.
Юношите старша възраст на „Велбъжд" ще гостуват на „Елит"- София във вторник.