Наши на важен бой в Бразилия
Наши на важен бой в Бразилия / netinfo

Дни преди престижния турнир по ММА (Обединени бойни изкуства), в бразилския град Сао Пауло, отборът на Бенелюкс, който ще се изправи срещу българския тим, направи две стратегически промени в своя състав.

На 9 май, в категория „до 76 килограма” срещу Иван Иванов ще излезе Реймънд Ларман. Ларман е типичен представител на „муай тай” стила, което ще принуди Иванов да наблегне повече на високия бой.

В тежка категория, срещу Никола Дипчиков ще се изправи Джеси Гибс, един от най-добрите бойци през 2008 година. В М-1 Challenge Гибс има четири мача и само една загуба.  

България и Бенелюкс са с равни точки, затова сблъсъкът между двата отбора е важен за класирането за следващия етап на престижния турнир по Обединени бойни изкуства.