Анри вече мисли за отказване
Анри вече мисли за отказване / netinfo

Нападателят на Франция и Барселона Тиери Анри сподели в интервю за вестник "Екип", че вече мисли за прекратяване на кариерата си в националния тим на своята страна.

Според думите на футболиста това най-вероятно ще стане след европейските футболни финали в Австрия и Швейцария.

„Мислих за това. Не мога да кажа, че не ми е минавало през ума. Все пак съм на 31 години и съм нападател”, коментира Анри.

Голмайсторът на „петлите”, който всъщност ще навърши 31 години през август, има записани 44 гола в 98 мача за националния тим.

„Дали ще остана в Барселона? Имам още три години от своя контракт, така че в момента аз съм футболист на Барса. Мисля единствено за Евро 2008, за останалото ще видим след това”, отговори Анри на въпрос дали ще напусне тима на „каталунците” през лятото.

Добави ни в предпочитани източници в Google