Около 19:00 часа днес двама младежи са открити мъртви в отводнителен канал край с. Борец, община Брезово, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Пловдив.
Към 22:00 часа снощи, по молба на близки, двамата младежи на 20 и 23 години, от селото, са били обявени за издирване в Районно управление -Раковски.
Според първоначалната информация, след като присъствали на семейно тържество, в 03:00 часа те потеглили с мотоциклет и оттогава били в неизвестност. Телата им са открити в канала заедно с превозното средство.
На местопроизшествието се извършва оглед. Причините и обстоятелствата около настъпилата смърт на младежите се разследват. Образувано е досъдебно производство под наблюдение на прокуратурата.