„Антибиотик“ – безапелационно с купата в турнира за Деня на Разград
„Антибиотик“ – безапелационно с купата в турнира за Деня на Разград / Радка Минчева

„Антибиотик“ спечели безапелационно купата за първото място в турнира по футбол на малки врати, посветен на Деня на Разград. На финала футболистите в тъмночервени екипи победиха състава на „Спортист“-Пороище с 5:0. На полувремето резултатът бе 2:0 след гол на Момчил Маринов и автогол на футболист от Пороище. През втората част от финалната среща се разписаха: Диян Димитров – 2 пъти и Александър Недев.

Съдиите на финала бяха двама – Румен Георгиев и Павлин Пенчев.

Шампионите получиха купата от заместник-кмета на Разград Ценка Таракчиева. Ето имената на победителите: Ивайло Станчев, Вежди Тефиков, Юлиян Стоянов, Момчил Маринов, Диян Димитров, Александър Недев, Шенер Ремзи, Михаил Спасов, Теодор Тодоров, Сунай Вели, Ангел Янков, Лъчезар Георгиев.

На трето място бяха класиране двата отбора, изгубили полуфиналите – Исперих и Дряновец.

В двудневния турнир, организиран от сдружение „Спортист“-Пороище със съдействието на Областния съвет на БФС и община Разград участваха 16 отбора, изиграха се 27 мача, в които бяха отбелязани 157 гола.