Диан Първанов от СКК „Киокушин спечели първо място в републикански турнир
Диан Първанов от СКК „Киокушин спечели първо място в републикански турнир / levski.press

На 5 април се проведе републикански турнир "Верея" за юноши и девойки, мъже и жени в Стара Загора. От СКК „Киокушин" град Левски взеха участие трима състезатели.

Диан Първанов зае 1 -во място след като елиминира на полуфинала и финала двама национални състезатели с тежки нокаути и така спечели всичките аплодисменти на пълната зала, съобщава сенсей Милен Петров.

Мариела Любенова зае 3-то място след тежка и оспорвана среща на полуфинала. Паскал Паскалев направи своя дебют при мъжете, но този път нямаше шанса за победа и зае 4 -то място.

На 27 април 10 каратеки от СКК „Киокушин" гр.Левски ще участват в турнира за купа "Ояма" в град Нови Пазар.