Черно море разпиля Сант Хулия
Черно море разпиля Сант Хулия / netinfo
Във втория мач от първия предварителен кръг на турнира за Купата на УЕФА Черно море победи с категоричното 5:0 като гост Сант Хулия и с общ резултат 9:0 продължава напред.

В 22-та минута Йордан Юруков с глава отбеляза първото попадение в срещата.

Четиринайсет минути по-късно Андонов стреля, но Тремонти успя да избие топката, след което при добавката Манолов изпрати кълбото в аут.

В 39-та минута с хубав удар от границата на наказателното поле на Сант Хулия Юруков удвои преднината на „моряците”. Две минути по-късно Мирослав Манолов изпрати топката за трети път в мрежата на Тремонти.

През второто полувреме отново футболистите на Никола Спасов диктуваха събитията на терена и в 50-та минута Андонов центрира в наказателното поле на Сант Хулия и Тремонти си отбеляза автогол.

В 64-та минута влезлият като резерва Периш стреля опасно и топката срещна напречната греда, след което при добавката Андонов не остави шансове на Тремонти и оформи крайния резултат в срещата.В ответната атака Ромео уцели напречната греда над вратата на Илчев.

В 67-та минута Георги Андонов си изпусна нервите и бе изгонен с директен червен картон.