ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА В ГОРНА ОРЯХОВИЦА ОКТОМВРИ 2015 ГОДИНА |
||
1 ОКТОМВРИ (четвъртък) |
||
10.00 ч. |
Зала 1 на Общината
|
Международен ден на възрастните хора: Преглед на самодейните състави при клубовете на пенсионера от Община Горна Оряховица |
2 ОКТОМВРИ (петък) |
||
18.00 ч. |
НЧ „Напредък -1869“ малка зала |
Представяне на поетичната книга „Цената на куклите“ с автор Валентина Йосифова |
7 ОКТОМВРИ (сряда) |
||
17.30 ч. |
Исторически музей |
Изложба на археологически разкопки „Ряховец-2015“ |
8 ОКТОМВРИ (четвъртък) |
||
18.30 ч. |
НЧ „Напредък -1869“
|
Драматичен театър „Стефан Киров“ град Сливен представя постановката - „Който трябва“ по Александър Урумов. С участието на Камен Воденичаров, Георги Спасов и др. |
13 ОКТОМВРИ (вторник) |
||
17.30 ч. |
НЧ „Напредък -1869“
|
Представяне на творчеството на Мадлен Алгафари - психотерапевт и писател |
15 ОКТОМВРИ (четвъртък) |
||
12.00 ч. |
НЧ „Напредък -1869“ |
Драматичен театър – Ловеч представя постановката на Братя Грим „Хензел и Гретел“. С участието на Слава Георгиева, Силвия Чобанова, Петър Стойчев и др. |
19.00 ч. |
НЧ „Напредък -1869“ |
Драматичен театър – Ловеч представя постановката „Двойка-Четворка-SEX“ по Щефан Фьогел. С участието на Златина Никифорова, Силвия Чобанова, Ивайло Спасимиров, Атанас Найденов |
21 ОКТОМВРИ (сряда) |
||
14.00 ч. |
Парк „Христо Ботев“ |
Празник на знанието – състезание за ученици от 6 клас |
17.30 ч. |
ХГ „Недялко Каранешев“
|
Есенен салон на изкуствата: Изложба на Сдружение „ГОАРТ” |
24 ОКТОМВРИ (събота) |
||
10.00 ч. |
Манастир „Св. Пророк Илия“ |
Церемония „Камбана за живота на Земята” 2015 |
29 ОКТОМВРИ (четвъртък) |
||
18.30 ч. |
НЧ „Напредък -1869“ |
Драматичен театър „Сава Огнянов“ и Фолклорен танцов театър „Найден Киров“ гр. Русе представят: Танцово-театрален спектакъл „Шибил“ по Йордан Йовков |
ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА В СЕЛИЩАТА НА ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА |
||
|
||
17 ОКТОМВРИ (събота) |
||
|
||
10.00 ч. |
село Стрелец център |
ІІ-ри Регионален празник на захарната метла и маджуна |
СПОРТНИ ПРОЯВИ В ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА |
||
3 ОКТОМВРИ (събота) |
||
9.00 ч. |
Спортна зала „Никола Петров“ |
ММА – организирано от КБПИ „Локомотив“ |
9.45 ч./ 11.30 ч. |
Стадион „Захарни заводи” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ОФК „Павликени“ – среща на юноши младша възраст и „Деца“ |
4 ОКТОМВРИ (неделя) |
||
10.00 ч./ 11.30 ч. |
Стадион „Захарни заводи” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ФК „Севлиево” Севлиево – среща подготвителна група „Футбол 7“ и „Футбол 9“ |
10 ОКТОМВРИ (събота) |
||
10.00 ч. |
Площад „Георги Измирлиев“ |
Лекоатлетически шосеен пробег мемориал - „Димитър Велиславов-Мики“ |
16.00 ч. |
Стадион „Локомотив” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ФК „София“ София – среща от Държавно първенство по футбол Елитна юношеска група U19 |
17 ОКТОМВРИ (събота) |
||
9.45 ч./ 11.30 ч. |
Стадион „ Захарни заводи” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ФК „Чардафон“ Габрово – срещи на юноши младша възраст и „Деца“ |
16.00 ч. |
Стадион „Локомотив” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ФК „Лудогорец 2” – среща от „Б” ФГ- мъже |
25 ОКТОМВРИ (неделя) |
||
10.00 ч. / 11.30 ч. |
Стадион „Захарни заводи” |
ОФК „ Локомотив” Горна Оряховица – ФК „Янтра” Габрово – среща подготвителна група „Футбол 7” и „Футбол 9” |
9.45 ч./ 11.30 ч. |
Стадион „Захарни заводи” |
ОФК „Локомотив” Горна Оряховица – ПФК „Литекс” Ловеч – срещи на Юноши младша възраст и „Деца” |
ЗАБЕЛЕЖКА: ПРОГРАМАТА Е ПРЕДВАРИТЕЛНА. ОРГАНИЗАТОРИТЕ СИ ЗАПАЗВАТ ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ.