Врачанските борци - най-добри в мемориален турнир Пламен Боцев
Врачанските борци - най-добри в мемориален турнир Пламен Боцев / Дарик Враца, Галя Василева

6 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала спечелиха врачанските борци от мемориален турнир "Пламен Боцев", проведен в неделя във Враца. В надпреварата участие взеха над 100 борци в класическия стил, от 10 български  и 2 гръцки отбори.  Златни медали спечелиха Бисер Борисов и Даниел Банков при кадетите, Георги Берчев, Цветелин Цветелинов, Стелян Найденов и Виктор Цанов при юношите.

Виктор Цанов беше избран и за най-добър български състезател, а врачанският клуб спечели и първото място в комплексното класиране. Старши треньорът на "Ботев 93"  Юлиян Димитров сподели задоволството си от доброто представяне на неговите възпитаници. Той уточни, че отборът е в заслужена почивка, с изключение на Даниел Банков, който се подготвя за европейско първенство за кадети. Първенството ще се проведе в Сараево от 3 до 8 август.