Спартак Вн стартира с реми като гост
Спартак Вн стартира с реми като гост / netinfo

В първия мач от пролетния дял на А група Спартак Варна изпусна да победи като гост Локомотив Мездра и двата отбора завършиха 1:1.

Първото полувреме започна с лек натиск от страна на гостите и още в 8-та минута, те успяха да открият резултата.

„Соколите” поведоха, след като Сакалиев открадна топката от Христозов и изведе добре Миранда. Той се освободи от защитниците на Локомотив и с точен удар с левия крак прати топката в мрежата на Левашки.

Предраг Пажин получи контузия в 12-та минута и бе заменен принудително от Фаусто Лоренсо.

В 28-та минута, Иванович подаде на Малинди, който продължи топката към Миранда и той уцели десния страничен стълб на вратата на Левашки.

В 56-та минута, "железничарите" изравниха чрез Саша Симонович, който изпълни страхотно пряк свободен удар и прати топката във вратата на Цанков за крайното 1:1.

След това равенство Локомотив Мездра се намира на шесто място във временното класиране с актив от 22 точки, докато Спартак Варна е на предпоследната петнадесета позиция с 12 точки.