Спартак Вн продължава без победа у дома
Спартак Вн продължава без победа у дома / Добри Атанасов

"Спартак" Вн продължава да е без победа у дома, след като инкасира втора домакинска загуба в 5-ия кръг на Североизточна Трета Лига. Този път "соколите" отстъпиха с 0-3 срещу "Черноморец" Бч.

В игрово отношение варненци стояха по-добре отколкото при загубата срещу "Светкавица", но въпреки това бяха надиграни от момчетата на Георги Иванов-Геша.

Двубоят започна с натиск на тима от Балчик, но първата сериозно положение бе за "Спартак" в 15-ата минута, когато Иво Русев се измъкна зад защитата отдясно, но ударът му бе прекалено лек и вратарят Христов изби в корнер.

Натискът на гостите даде резултат и в 30-ата минута юношата на "Черно море" Виктор Митев реализира с глава за 1-0, въпреки намесата на Митко Недев.

В 58-ата минута централният защитник Севдалин Стайков покачи на 2-0 отново след удар с глава, но този път в близкия ъгъл на вратаря.

В 76-ата Иван Добрев пробва удар от дистанция, но право в ръцете на Христов. Крайното 3-0 оформи Румен Николов 10-ина минута преди края на мача.

Стартовите 11 и на двамата тима:

"Спартак: Недев, Щерев, Св. Иванов, Василев, Кал. Иванов, Кателиев, Михалев, Добрев, Русев, Пл. Иванов, Драганов

"Черноморец" Бч: Христов, Луго, Стайков, Сталев, Н. Иванов, Попов, Начев, Яначков, Митев, Николов, Цанков