/ Добри Атанасов
"Спартак" победи "Ботев" Нови пазар с 6:1 в мач, от IV кръг на първенството в Североизточната трета лига, игран на стадион "Локомотив".

Голмайстори за "Спартак": Тодор Маринчев - 2 (5, 67), Даниел Димитров (33), Васко Боев (52 - дузпа), автогол на гостите в 72-та минута и Иво Михайлов (83). Почетният гол за гостите бе в 46-та минута, от дузпа.

Съставът на "Спартак": Иван Атанасов (49 - Калин Дянков), Александър Йовчев, Милен Николов, Боян Илиев, Стефан Иванов, Тодор Маринчев, Васко Боев, Даниел Димитров (60 - Владислав Георгиев), Валентин Веселинов (68 - Благовест Гачев), Иво Михайлов, Ивайло Русев.

В следващия кръг, от V кръг на първенството в Североизточната трета лига, "Спартак" ще гостува на "Бенковски" Бяла.
Мачът е на 23 септември, неделя, от 17 ч., на стадиона в Бяла.