Черно море отстъпи срещу Етър
Черно море отстъпи срещу Етър / Gong.bg

Черно море отстъпи срещу Етър с 1-2 в контролна среща, която се игра във Велико Търново, съобщава официалният сайт на „моряците”. В 8-ата минута Станкев откри за Етър, а 10 по-късно Мирослав Манолов изравни след центриране на Дончо Атанасов. През втората част Стефан Генов пусна нови 9 футболисти в игра. „Моряците” изпускат няколко изгодни положения за гол чрез Живко Атанасов, Слави Сталев и Атанас Илиев, за да дойде 78-ата минута, когато са наказани с втори гол за домакините, дошъл след разбъркване.

Съставът на Черно море: Пламен Колев, Мартин Дечев, Александър Александров, Росен Колев, Ивелин Янев, Симеон Симеонов, Християн Попов, Георги Илиев – кап., Сашо Александров, Дончо Атанасов, Мирослав Манолов /Живко Атанасов, Слави Сталев, Детелин Димитров, Стамен Ангелов, Бекир Расим, Марлон Фернандес, Илиян Капитанов и Ермес Паломино, Атанас Илиев./

Мнението на наставника Стефан Генов: „Стана полезна проверка, в която успях да видя почти всичките си футболисти в игра. Резултатът в тези контроли е без значение. Получи се един здрав, но коректен мач срещу добър съперник. На лагера в Банско ще продължим да работим върху игровия облик на отбора.“