/ Добри Атанасов
След изиграването на мачовете от 17-ия кръг на Суперлигата и загубата с 0-3 гейма срещу "Тетевен Волей"  волейболистите на "Черно море БАСК" продължават да заемат 9-ото място във временното класиране. Варненци са със 17 точки на актива си, на 3 зад "Марек Юнион Ивкони" и на 7 пред "Миньор".

В интервю за bgvolleyball.com наставникът на "баските" Виктор Карагьозов заяви, че домакините са ги превъзхождали и логично се е стигнало до победата им. "Във всеки гейм от срещата тетевенци ни превъзхождаха, дадоха моментните си възможности и логично победиха.

Във втората част на базата на няколко ситуации съумяхме да влезем и да поведем, въпреки преднината на домакините. Детински грешки обаче не ни позволиха да се закачим в този гейм. Това може би определи развоя на мача.Срещу ЦСКА ще се опитаме да дадем всичко от себе си, надявам се да няма стрес, да играем разкрепостено", коментира специалистът.