Казанлъшките огнеборци  - първи в областта
Казанлъшките огнеборци - първи в областта / netinfo

Казанлъшките огнеборци  Христо Пеев, Петър Милков и Драгостин Тонев завоюваха трите призови места в индивидуалната дисциплина "щурмова стълба" по време на традиционното областно състезание.

Казанлъчанинът Христо Пеев се класира първи и в надпреварата на "100-метрова пътека с препятствия".

И в щафетата "4х100 с препятствия" домакините на състезанието от РС ПБС - Казанлък заеха първа позиция. Второто място завоюваха колегите им от Стара Загора, а трети се класираха огнеборците от ТЕЦ Марица-изток 2.
Казанлъчани спечелиха първенството и в дисциплината "Бойно разгръщане от мотопомпа", в която втори стана отбора на РС ПБС - Чирпан, а старозагорските огнеборци спечелиха трето място.

С безспорните си победи във всички дисциплини тимът на Казанлъшката пожарна безапелационно завоюва първото място в комплексното класиране. Втори са огнеборците от РС ПБС - Стара Загора, следвани от колегите се от Чирпан.