Сливен загуби контролата с Литекс
Сливен загуби контролата с Литекс / netinfo

„Сливен” загуби контролната среща с ловешкия „Литекс” при резултат 3:1 за домакините. „Много полезна среща, въпреки загубата,” каза изпълнителния директор на ОФК „Сливен” Георги Кирилов. „Войводите” днес играха срещу ловчанлии по обяд в един от най-горещите часове на деня. В игра бяха пуснати всички млади състезатели на сливенския тим.

Сливенският футболист Димо Бакалов откри резултата в 16 – тата минута от срещата. В 28 –та минута Алексис Бертен от отбора на „Литекс” изравни резултата, а четири минути по-късно Дуду покачи за 2:1. Пет минути преди края на второто полувреме бразилецът Диего оформи крайния резултат 3:1.

Следващата контрола на ОФК „Сливен” е планувана за 16.07.2008 срещу тима на Миньор / Раднево/. Контролата е предвидено да бъде играна в Сливен на ст. „Хаджи Димитър.”