Сливен бие с 1:0, привлича руснак
Сливен бие с 1:0, привлича руснак / netinfo
Пред около 1000 зрители на ст. „Хаджи Димитър”, отборът на ОФК Сливен победи с 1:0 лидера в Източната Б група Локомотив (СтЗ). Срещата се игра в две полувремена по 40 минути, а единствения гол вкара Иван Стоянов от дузпа в 35 - ата минута, отсъдена за нарушение срещу Явор Въндев. Привлеченият през миналата седмица от Локомотив (ПД) Въндев имаше възможност да открие резултата още в 7 – ата минута, но негов удар срещна лявата греда на гостите.

През целия мач футболистите на Сливен имаха превъзходство, но множество пропуски направиха нападателите на отбора Миндев и Въндев.

Добро впечатление остави с играта си дошлият на проби в състава на Сливен руснак Сергей Миронов. След срещата стана ясно, че той е одобрен от треньорското ръководство и в близките дни ще подпише договор с тима. Сергей Николаевич Миронов е на 20 години, висок е 180 см., тежи 73 кг и идва от втория отбор на Зенит ( Санкт Петербург). Той играе като полузащитник и е юношески национал на своята страна.