ОФК Сливен мачка Волов (Шумен) с 3:0
ОФК Сливен мачка Волов (Шумен) с 3:0 / netinfo

Пред около 3 000 зрители на стадион „Хаджи Димитър”, ОФК Сливен победи с класическото 3:0 гостуващия тим на Волов (Шумен) в първия си мач от пролетния дял на шампионата на Източната „Б” група.

Играчите на Сливен излязоха пределно мобилизирани и упражниха натиск още от самото начало на мача. Първият гол падна в 17 – ата минута на срещата, когато след центриране отдясно, голмайсторът на Сливен и Източната „Б” група Мирослав Миндев се разписа за 1:0. До края на полувремето Сливен продължи да бъде по-активният отбор, но до нов гол не се стигна.

През втората част Сливен продължи да атакува и вторият гол не закъсня. Точен бе Иван Стоянов в 54 –ата минута от дузпа. Отново той направи в 71 – ата минута резултата класически.

След тази победа, ОФК Сливен продължава да е лидер в групата с актив от 30 точки, следван от Родопа с 29 т. и Несебър с 27 т.

В следващия кръг Сливен гостува на Миньор (Раднево).