Нулево равенство в скучен мач между Сливен и Черноморец
Нулево равенство в скучен мач между Сливен и Черноморец / netinfo

ОФК Сливен и Черноморец Бургас си разделиха по една точка след 0:0 в мач от 24 – тия кръг на елитната група на стадион „Хаджи Димитър”.

Като цяло мачът в Сливен бе скучен. Играта през първото полувреме бе сравнително равностойна. През второто полувреме доминираха „Акулите”.

Иван Стоянов от отбора на Сливен игра на ръба на засадата и направи няколко пропуска. При голово положение за Сливен съдията Стефан Спасов отсъди съмнителна засада на влезлия през второто полувреме Исмаил Иса. Десетина минути преди края на мача домакините се активизираха и направиха няколко добри положения. Иван Стоянов падна в наказателното поле след като бе изведен сам срещу вратаря. Черноморец също имаше възможност да отбележи минута преди края на редовното време, но Дуду не можа да използва разбъркването пред Чавдаров.

Мачът в Бургас през есенния дял на първенството между двата отбора също завърши наравно - 1:1.

Сливен е на седмо място във временното класиране с 31 точки.