Дуци Симонович наблюдава дошлите на проби чужденци в Сливен
Дуци Симонович наблюдава дошлите на проби чужденци в Сливен / netinfo

Трима футболисти дошли на проби в ОФК Сливен бяха наблюдавани по време на играната тази вечер контрола с Миньор / Раднево/. Срещата завърши при резултат 2:1 за „войводите”. Наставникът Драголюб Симонович наблюдава играта на ганаеца с германски паспорт Мохамед Абдулаи, словашкия национал Мартин Лавринц и французина Мансур Асуман. Освен тримата новодошли на проби Симонович пусна в игра всички налични играчи. Гостите откриха резултата с гол на Георги Георгиев в 20 – тата минута. В 34-тата Симеон Райков изравни и в 44-тата минута голмайсторът на Сливен Иван Стоянов увеличи на 2:1.

Дошлите на проби чужденци все още не се знае дали ще останат в отбора.Двадесет и седем годишният офанзивен полузащитник Абдулаи е играл в мъжкия национален отбор на Гана, преминал е школата на Боруся Дортмунд. За последно Абдулаи е играл в немски отбор от четвърта дивизия. Французинът Мансур Асуман е играл в Монпелие. Той на 25 години. Словашкият национал Мартин Лавринц е 30 годишен. Защитникът е шампион на Словакия с отбора на Жилина.