Екшън в Русе. Мъж засече с кола жена си и агресира, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал тази сутрин на ул. "Доростол".
Мъж преби с юмруци жена си е Перник
Жената е подала сигнал, че след като е оставила детето си на детска градина и е потеглила с колата си, като е била блъсната от автомобил, управляван от 50-годишния ѝ мъж, с когото са в раздяла и развод.
Той слязъл от колата си и с твърд предмет е нанесъл удари по нейния автомобил, а също е имало и стрелба.
Тя е успяла да потегли от мястото с колата си и да поаде сигнал. Униформените са установили изоставена кола, като мъжът е напуснал мястото, но по-късно е задържан.
Задържаха мъж, ритнал в гърдите съпугата си в Софийско
Жената не е пострадала физически, но са нанесени щети по превозното средство. Срещу 50-годишния мъж има издадена съдебна заповед за незабавна защита, която той е нарушил.
Мъжът е задържан за 72 часа и му е повдигнато обвинение, като предстои да му поискан постоянен арест. По делото са извършени три огледа, разпитани са трима свидетели и е назначена балистична експертиза.