„Лудогорец” с асистенция за ремито на националите с Унгария
„Лудогорец” с асистенция за ремито на националите с Унгария / Reuters

С асистенция за гол, двама титуляри и една резерва се отчете за ремито 1:1 на националния отбор с Унгария есенният шампион в „А""-група.

За единственото попадение на българските трикольори пасът към Божинов подаде Светослав Дяков от "Лудогорец". Той и Емил Гъргоров бяха титуляри в срещата, Бадема пропусна голово положение през първото полувреме, бе изваден през 63-тата минута. Третият представител на „Лудогорец", който излезе на терена, бе Иван Стоянов - в 85-тата минута.

Другите двама национали от разградския тим - Михаил Александров и Йордан Минев - останаха на резервната скамейка.

Като резерва в мача на младежкия национален отбор с Полша в 60-тата минута влезе Георги Костадинов от „Лудогорец".